Kogemusnõustamisest

Grupiteraapia "Genesis"

VIVICUM kogemusnõustamine alkoholi-, uimasti- ja ravimisõltuvushäirega inimestele on just Sulle keskenduv individuaalne tugi sõltuvusest vabanemise teel. Kolme kuu vältel toimuvatel iganädalastel kohtumistel nõustajaga, koostame Sinu taastumiskava, pakume motiveerivat tuge ning materjale, mille kallal saad enesearenguks töötada. VIVICUM kogemusnõustamise aluseks on üle maailma tunnustatud taastumisprogramm „12 sammu“.

Aitame:

– mõista sõltuvusaine mõju sügavust Sinu elule, Sulle ja Su lähedastele;
– tuua tunnustatud meetodite abil Sinu ellu püsivaid muutusi;
– leida uue ja motiveeritud elu – õpime seda koos hoidma.

Sõltuvusainest vabanemise eeldus on inimese enda soov muuta oma elu, probleemi tunnistamine ja selle mõistmine. Elukäiku ei muuda ükski programm ega meetod, vaid inimese enda otsus ning teiste tugi sellel teel.

TEE HOMSED OTSUSED JUBA TÄNA!

Võta ühendust esmaseks tasuta intervjuuks.

VIVICUM kogemusnõustajad on riiklikult tunnustatud ja neil on isiklik sõltuvushäirest positiivne taastumise kogemus. Peale sõltlasena kogetud tõusude ja mõõnade, omandatud harjumusmustrite muutmise ja kaasnevate emotsioonidega toimetuleku on nad läbinud ka kogemusnõustaja koolituse ning täiendanud end eri seminaridel ja praktikumides ja olnud pikka aega abiks sõltuvusest taastuvatele inimestele.

Me hindame ja peame oluliseks Sinu privaatsust.