Liis Borissenko

 

LIIS BORISSENKO,
juhatuse liige

 

Liis Borissenko on omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikoolis pedagoogika erialal ning end täiendõppes arendanud turunduse ja juhtimise valdkonnas. Ta on töötanud paljudes organisatsioonides peamiselt kommunikatsioonivallas, näiteks Swedbank AS ja Billy Grahami Evangeelne Assotsiatsioon, kus korraldas kommunikatsioonijuhina festivale Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti on ta olnud tegev Lootuse Küla MTÜ administratiivjuhi ning ka EKNK administratiivjuhi ja juhatuse liikmena. Peale tööalaste juhitud ja käivitatud projektide on Liis Borissenko olnud hõivatud mitmes vabatahtlikkuse alusel toimivas organisatsioonis, olles olnud ka üheks EKNK Paldiski koguduse taasasutajaks ja juhatuse liikmeks.

 

Liis on abielus Viljam Borissenkoga ja nende peres kasvab tütar. 2015. aastal õppisid Viljam ja Liis Borissenko isiklike otsingute ja kogemuste omandamise eesmärgil USAs Floridas Dunklin Memorial Camp’is perekonna taastamise kursustel. Nad on selles valdkonnas korraldanud abi vajavatele perekondadele kursuseid ning paarinõustamist.
2018. aastast on Liis Borissenko Avatud Lootuse Fond SA juhatuse liige ja samast aastast ka uuesti Oleviste koguduse liige. 2020. aastast on Liis Borissenko Oleviste Hoolekanne MTÜ juhatuse liige.

2022 aastast on Liis Borissenko Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) arenguekspert.