Tugiprogrammist

Sammud kainuse teel

VIVICUM tugiprogramm on nõustamisteenus alkoholi-, uimasti- ja ravimisõltuvushäirega inimestele. Programm hõlmab endas nii toetavat grupiteraapiat, loenguid, individuaalset tuge ja taastumiskava, motiveerivat õhkkonda ja ka isiklikku tööd enesearengut toetavate materjalidega. Programm kestab kolm kuud, pärast mida pakume viiekuulist jätkuprogrammi. Programmiga liitumiseks tehakse Sinuga intervjuu, mille kestel selgitatakse välja Sinu vajadused ja kavandatakse võimalik koostöövorm.

Aitame:

– mõista sõltuvusaine mõju sügavust Sinu elule, Sulle ja Su lähedastele;
– tuua tunnustatud meetodite abil Sinu ellu püsivaid muutusi;
– leida uue ja motiveeritud elu – õpime seda koos hoidma.

TEE HOMSED OTSUSED JUBA TÄNA!

Vaata videot VIVICUM programmist SIIN!

Sõltuvusainest vabanemise eeldus on inimese enda soov muuta oma elu, probleemi tunnistamine ja selle mõistmine. Elukäiku ei muuda ükski programm ega meetod, vaid inimese enda otsus ning kaaslaste tugi sellel teel.

VIVICUM programmi vältel on sinu kaasteeliseks tunnustatud kogemusnõustajad, kellel on isiklik sõltuvushäirest taastumise kogemus, peale kogetud tõusude ja mõõnade, omandatud harjumusmustrite muutmise ja kaasnevate emotsioonidega toimetuleku on nad läbinud ka kogemusnõustaja koolituse. Samuti on nad täiendanud end eri seminaridel ja praktikumides ning olnud pikka aega abiks sõltuvusest taastuvatele inimestele. VIVICUMI nõustamisteenuse aluseks on üle maailma tunnustatud taastumisprogramm „12 sammu“ ja grupiteraapia „Genesis“.

Me hindame ja peame oluliseks programmiga liitunute privaatsust.